ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Bezpieczeństwo i ochrona
×

Bezpieczeństwo i ochrona - Firmy

(1 ocen)

PAVLÍNEK s.r.o.

Koncentrujemy się na obszarze zawiesi, urządzenia do podnoszenia i przemieszczania, lin stalowych, techniki wiązanej i innego asortymentu. Oferujemy liny stalowe, wiążące i techniki sceniczne, balustrady zmontowane, liny ze stali nierdzewnej, wózki platformowe, krętliki, haki dźwigowe, przekładnie kątowe, wciągarki linowe, punkty podnoszenia lub łańcuchy, zacisk linowy, taśmy wiążące i inne.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

ELSA Consulting s.r.o.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i analizą rozwiązań, które zapewnią niezbędną ochronę przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Usługi są wyspecjalizowane w analizie skutków ekstremalnych środowiskach ładowanie ex - ryzyko związane z budową wybuchu, pożaru - ogień konstrukcji, obliczeń i analizy statycznej i dynamicznej, zbrojenia konstrukcji z zastosowaniem włókna i pomiar struktur FRP.

Praha 10 - Hájek,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

FASTRA s.r.o.

Na podstawie wymagań wynikających z certyfikacji i rejestracji organizacji w branży gazowej oferujemy usługi balonowe i wiercenie. Zasilanie zatrzymać balony komponenty dla systemów rurociągów, armatury przeciwpożarowych, elektrooporowe do rur PE, urządzenia do rur wiertniczych, urządzeń do zamykania przewodów i wiele innych.

Kolín,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

K+D Praha, s.r.o.

Praha 9 - Hloubětín,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

ISO Stars EU, s.r.o.

Praha 5 - Stodůlky,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

PROTEKT

Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa,linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Łódź (Łódź-Górna),  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

PROMESA s.r.o.

Zajmujemy się produkcją obwodów drukowanych. Wykonujemy jednowarstwowe, dwuwarstwową i wielowarstwowe płytki PCB. Produkujemy również niestandardowe obwody drukowane a także ich prototypy.

Chrast u Chrudimě,  Województwo: Pardubický
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Prowadziemy sprzedaż wyrobów gumowych. Dostarczamy maty gumowe, maty antypoślizgowe do prysznic i wann, termofory, ochronne rękawice gumowe i wiele więcej.

Hrádek nad Nisou,  Województwo: Liberecký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

JAMEDIA Jacek Trzęsowski

Zajmujemy się sprzedażą systemów alarmowych, kamer, szaf pancernych, sejfów, monitoringów, oraz wideodomofonów. Nasza Firma powstała z myślą o bezpieczeństwie klienta indywidualnego jak i również firm. Charakteryzujemy się rzetelnością, oraz profesjonalizmem. Towar posiadamy w ciągłej sprzedaży. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów z rynku polskiego, a także zagranicznego. Zapraszamy !

Kalisz,  Województwo: Wielkopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

SAG INOVATION - CORP. s.r.o.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

OXYLINE Sp. z o.o.

Jesteśmy Firmą produkującą wszystkie sprzęty bezpieczeństwa przy pracy. W ciągłej produkcji posiadamy półmaski, maski, okulary, rękawice, folie na okulary, akcesoria do pracy na wysokości takie jak liny, haki, szelki, zestaw asekuracyjny, urządzania samozaciskowe, oraz samohamowne. Doradzimy Naszym Klientom w sprawie doboru maski. Zapewniamy ochronę życia i zdrowia pracowników.

Pabianice,  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

MRIF Marcin Franek

Specjalizujemy się w branży zabezpieczeń. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, montażu, kompletnego serwisu, oraz konserwacji: systemów alarmowych, telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, domofonowych i wideodomofonowych, nagłośnieniowych, oraz instalacji elektrycznych i sieci strukturalnych. Serdecznie zapraszamy

Pabianice,  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

MIWI-URMET Sp. z o.o.

Miwi-Urmet Sp. z o. o. jest przedstawicielem włoskiej grupy Urmet w Polsce. Nasza spółka powstała w 1990 roku. Wtedy to stawialiśmy swoje pierwsze kroki na rynku domofonów. Jednak nie ograniczyliśmy się jedynie do tej branży. Swoją ofertę z upływem czasu poszerzyliśmy o produkty telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru czy automatyki bram, okien i drzwi.

Łódź (Łódź-Bałuty),  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

Alu Fast Sp. z o.o.

Zajmujemy się przeglądami instalacji odgromowych, pomiarami, przeglądami, pracami wysokościowymi, oraz sprzedażą rynien aluminiowych jak i również ciągłych. Charakteryzujemy się rzetelnością, oraz profesjonalizmem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród kontrahentów z rynku polskiego jak i również zagranicznego. Pracownicy swoją pracę wykonują na czas !

Świebodzice,  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Viper" Lech Seweryniak

Specjalizujemy się w profesjonalnej ochronie osób i mienia. Wykwalifikowana kadra ochroniarska zapewnia ochronę na obiektach przemysłowych, handlowych, usługowych, a także ochronę VIP-ów, imprez masowych, plenerowych, oraz okolicznościowych. Zajmujemy się także konwojowaniem m.in. przedmiotów wartościowych. Celem Firmy jest ograniczenie strat, oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Zapraszamy !

Gostynin,  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...