ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.BudownictwoStudnie i zbiorniki
×

Studnie i zbiorniki - Firmy

Studniarstwo inż. Flis Waldemar

Firma wykonuje studnie w różnych technologiach(stal, PVC)zajmuje się również przyłączami do budynków,hydroforniami oraz renowacją studni.

Brwinów,  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Ekowiert Sp. z o.o.

produkcja ekranów akustycznych,projektowanie i montaż ekranów akustycznych,sondowania podbudów i podsypek,wykonanie prac odwodnieniowych,projekty budo

Katowice,  Województwo: Śląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

'Geotest' Zakład Robót Geologiczno-Inżynieryjnych mgr inż. Grzegorz Fuks

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę geologiczną w zakresie projektowania geologiczno-inżynierskiego, hydrogeologicznego, wzmacniania gruntów palowania.

Tychy,  Województwo: Śląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe 'Hydro-Eko' Sp. z o.o.

Oferujemy wiercenie studni oraz kompleksowe prace związane ze studniami i ujęciami wód podziemnych. Kompleksowe badania i prace w zakresie hydrogeologii i ochrony środowiska. Kompleksowe badania w zakresie prac geologiczno-inżynierskich. Konserwacja, modernizacja i eksploatacja ujęć wodnych i studni, monitoring studni.Wiercenia metodą okrętno-udarową.Likwidacja studni oligoceńskich i czwartorzędowych.

Warszawa (Śródmieście),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Mąka Zbigniew Usługi Studniarskie

Firma zajmuje się wierceniem studni abisyńskich, studni głębinowych o różnych średnicach oraz wykonywaniem odwiertów pod pompy ciepła. Podczas wiercenia studni wykorzystywana jest zarówno metoda ręczna (klasyczna) jak i metoda mechaniczna wykonywana urządzeniem wiertniczym URB2,5A. Firma prowadzi działalność w rejonie Warszawy i okolic.

Warszawa (Rembertów),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe 'Kenawi' Sp. z o.o.

Wyspecjalizowaliśmy się w bieżących naprawach dróg ulicznych, chodników, w odbudowie nawierzchni wraz z podbudową, wszelkich prac związanych z infrastrukturą drogową.

Warszawa (Włochy),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

Ocena radiestezyjna działek z wyznaczeniem dobrego miejsca pod zabudowę i wypoczynek, ekspertyzy radiestezyjne obejmujące badanie zdrowotności domów, mieszkań, lokali użytkowych. Tyczenia miejsc na ujęcie wody (studnia).

Warszawa (Ochota),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Sfinks

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta (sprzedaż kostki brukowej +transport + przygotowanie podłoża i wykonanie podbudowy + ułożenie i zasypanie piachem) , a także w samej sprzedaży kostki brukowej po bardzo atrakcyjnych cenach. Istotą działalności Sfinksa jest sprzedaż kostki brukowej na możliwie najkorzystniejszych dla klienta warunkach.

Kanie,  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Top-Market Marian Łukasik

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii zabezpieczania ścian wykopów, niemieckiego producenta SBH Tiefbautechnik. Proponujemy sprawdzone rozwiązania od ultralekkich aluminiowych obudów szalunkowych dla mniejszych przedsięwzięć budowlanych, aż do potrójnych obudów słupowo-płytowych dla dużych głębokości.

Wiązowna,  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

Maro Szamba Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą i wdrażającą do użytku ekologiczne zbiorniki bezodpływowe z poliestrowych. Mogą być one stosowane jako szamba przydomowe.

Krzeszyce,  Województwo: Lubuskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Brawotec Watersystems Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w sprzedaży przydomowych oczyszczalni ścieków oraz zbiorników i systemów do magazynowania wody deszczowej.

Zielona Góra,  Województwo: Lubuskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Grupa Cerbud Sp. z o.o.

Sprzedaż studni kanalizacyjnych,wyrobów żeliwnych oraz wyrobów kamionkowych

Wrocław (Wrocław-Krzyki),  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Atrak Stanisław Sobański

Posiadamy oprogramowanie Geostar na czterech stanowiskach, umożliwiające generowanie kart otworów. Specjalizujemy się w poszukiwaniu złóż wody w utworach trzecio- i czwartorzędowych oraz wód szczelinowych metoda geoelektryczną.

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto),  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

'Artes' Przedsiębiorstwo Robót i Usług Specjalistycznych Dariusz Diduła

Firma oferuje wykopy,wiercenia próbne,roboty wiertnicze,systemy deskowań,wiercenie otworów pionowych dla pomp ciepła oraz obudowy studni głębinowych.

Wrocław (Wrocław-Krzyki),  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

'Bruno' Zakład Studniarski

Budowa obiektów inżynierii wodnej,remonty studni wierconych,prace budowlane,montaż pomp głębinowych,sprzedaż pomp oraz materiały do zabudowy,rury.

Wrocław (Wrocław-Psie Pole),  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...