ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Chemia i farmaceutyka
×

Chemia i farmaceutyka - Firmy

LABOX spol.s r.o.

Specjalizujemy się w walidacji projektowania, produkcji, dostaw, usług i systemów technologicznych w pomieszczeniach czystych, laboratoriów, gabinetów laminarnych. Oferujemy jonizatory biologiczne, warstwowych, pudełka warstwowych modularne systemy szaf bezpieczeństwa, mikrobiologicznych pomieszczeń czystych, warstwowych telefony pola wiszące itp. Wykonaj kalibracje cząstek aerozolowych.

Jirny,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

ZZM, spol. s r.o

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznego transportu i przechowywania środków farmaceutycznych, materiałów medycznych, leków weterynaryjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od otrzymania towaru do sklepu, do momentu dostarczenia towaru do wyznaczonego miejsca.

Modřice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

TFP universal a.s.

Praha 6 - Přední Kopanina,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

Dav-Pol Dawid Ryński

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości zniczy, oraz wkładów olejowych i parafinowych. Do produkcji Naszych produktów wykorzystujemy tylko najwyższej klasy surowce. Śledzimy trendy rynkowe by na bieżąco stwarzać nowości i wyróżniać się nimi na rynku. Staramy się sprostać oczekiwaniom Naszych stałych, oraz nowych Klientów. Zapraszamy do współpracy z Naszą Firmą.

Połaniec,  Województwo: Świętokrzyskie
Kraj: pl Polska Więcej...

MAX-POL A. Czajka Sp. z o. o.

Firma MAX-POL to wiodący producent zniczy i wkładów w Polsce. Na ponad 30 letnią działalność rynkową złożyło się stale poszerzanie wzornictwa oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Szeroka oferta firmy obejmuje produkty o zróżnicowanych kształtach, zdobieniach i ręcznie wykonywanych detalach. MAX-POL to nowoczesny park maszynowy, najlepsze surowce i półprodukty oraz wykwalifikowany personel.

Krotoszyn,  Województwo: Wielkopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Chembet Bogdan Trzonek

Żelkoty i topcoaty naszej firmy produkujemy a wysokiej jakości surowców które, podczas procesu technologicznego są dodatkowo odpowietrzane w celu uzyskania jak najlepszej jakości. Proces mieszania i odpowietrzania dokonuje się w disolwerze, gdzie zastosowanie mieszadła zębatego i zgarniacza przeciwbieżnego oraz pompy próżniowej daje znakomite rezultaty.

Tomaszów Mazowiecki,  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

" PROTEINA " Wytwórnia Naturalnych Białek

Specjalizujemy się w produkcji białek włóknistych pochodzenia zwierzęcego w postaci naturalnej i zhydrolizowanej. Oferujemy biologicznie czynne składniki do preparatów kosmetycznych - kolagen, elastynę, keratynę oraz jedwab. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy. Zachęcamy do nawiązania współpracy !

Łódź (Łódź-Bałuty),  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Žilina 1,  Województwo: Žilinský
Kraj: sk Słowacja Więcej...

WEST Sp. z o.o.

Produkujemy koncentraty barwiące,oraz barwniki do tworzyw sztucznych. Zajmujemy się również dystrybucją koncentratów barwiących i barwników do tworzyw sztucznych. Nasze wyroby dostępne są w ciągłej sprzedaży w szerokiej gamie kolorystycznej.

Katowice,  Województwo: Śląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Polimer24 Wrocław

Wrocław (Wrocław-Psie Pole),  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

PTH Mikapa

Budowa basenów i serwis basenowy. Sprzedaż chemii basenowej.

Bydgoszcz,  Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Grupa PSC Profesjonalne Środki Czystości

Grupa PSC oferuje profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Bytom,  Województwo: Śląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Forest Holding Agk Krzysztof Rogulski

Firma oferuje paliwa.

Zielona Góra,  Województwo: Lubuskie
Kraj: pl Polska Więcej...