ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Metal i inżynieria mechaniczna
×

Metal i inżynieria mechaniczna - Firmy

(1 ocen)

PAVLÍNEK s.r.o.

Koncentrujemy się na obszarze zawiesi, urządzenia do podnoszenia i przemieszczania, lin stalowych, techniki wiązanej i innego asortymentu. Oferujemy liny stalowe, wiążące i techniki sceniczne, balustrady zmontowane, liny ze stali nierdzewnej, wózki platformowe, krętliki, haki dźwigowe, przekładnie kątowe, wciągarki linowe, punkty podnoszenia lub łańcuchy, zacisk linowy, taśmy wiążące i inne.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

GAPA MB s.r.o.

Produkcja mat i stref czyszczących. Maty wejściowe, wnętrze, łazienkowe, basenowe, przemysłowe. Wymiary mat w miarę potrzeb. Produkcja akcesoriów do mat - drewnianych szczotek, ochrona schodów, anty-poślizgu pasa. Szeroka gama produktów w różnych wzorach i wysokiej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przychylnie nastawieni do swoich potrzeb. Kontakt z nami. Czekamy na Ciebie.

Mladá Boleslav,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

GIOMETAL s.r.o.

Brno - Chrlice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą armatury stolarskiej dla drewnianych i kamiennych budowli, oraz innych elementów złącznych. Mamy własny dział projektowania, monitorowania rynku. Cały czas dostarczamy nowe produkty. Systemy zasilania szuflad, klipy licznik rozszczepienia, łączniki, konstrukcje stropowe, kotwienie stopy, technologia montażu kratownic produkcji drewna i innych.

Březnice,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

AAC Pragocel s.r.o.

Praha 9 - Horní Počernice,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

Porgest, a. s.

Skupiamy się na produkcji pojazdów mechanicznych, w tym gwarancji oraz serwis pogwarancyjny. Zdajemy sobie sprawę, konwersji z ADR. Mamy wywrotka, platforma, podnośniki hydrauliczne dźwigi załadunku, załadunek kontenerów przewoźnika, zbiorniki paliwa i zbiorniki. Zapewniamy instalację podnośniki, montaż tachografów i osocza.

Nový Jičín,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

MAČE MODEL s.r.o.

Hrušovany nad Jevišovkou,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

MONTY Urban s.r.o.

Projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy systemy regałowe przeznaczane do hal produkcyjnych, magazynów, archiwum, biura, warsztatów, sklepów, itd. Nasz asortyment obejmuje regały paletowe, wspornikowe, przesuwne i przejazdowe, oraz antresole i platformy. W dziedzinie systemów regałowych zapewniamy kompleksowe działania doradcze i audytorskie. Również montaż prostych konstrukcji stalowych.

Františkov - Liberec X,  Województwo: Liberecký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zajmujemy się sprzedażem tokarek SU 50A, SV 18RA po GO. Zapewniamy remonty i modernizacji obrabiarek i innych narzędzi do obrabiania, w całym kraju. Specjalizujemy się na szlifowanie powierzchni prowadzących do długości 6500 mm. Dostarczamy części zamienne do obrabiarek.

Lipník nad Bečvou,  Województwo: Olomoucký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
(1 ocen)

HONNER DESIGN

Firma Honner Design oferuje oryginalne luksus, Metal wielokrotnego napełniania butelek ulubionego perfum. Nie tylko funkcjonalny produkt, ale również wolność wyboru perfum do torebki i torby męskie, akcesoria mody i luksusu biżuterię w jednym. Flakon używając lejków do wypełnienia bardzo szybko. Dla klientów, stworzyliśmy sześć linii wzorniczych i cztery wykończenia - 24k złoto, ruten, rod, chrom.

Dubné,  Województwo: Jihočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

PORTAFLEX s.r.o.

Produkujemy i montujemy zasłony nieruchome lub ruchome, kolorowe lub przezroczyste. Mamy również drzwi uchylne, które wypełnione są przezroczystym PCV (ewentualnie kolorowy lub oczka). Instalowanie drzwi o wysokiej wydajności. Dostarczamy przezroczyste i nieprzezroczyste ścianki przesuwne. Dla każdej powierzchni - od małych otworów technologicznych do toru podsuwnicowego.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...