ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Ochrona zdrowia i pielęgnacja ciała
×

Ochrona zdrowia i pielęgnacja ciała - Firmy

Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

ZZM, spol. s r.o

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznego transportu i przechowywania środków farmaceutycznych, materiałów medycznych, leków weterynaryjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od otrzymania towaru do sklepu, do momentu dostarczenia towaru do wyznaczonego miejsca.

Modřice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

Ing. Jiří MODR

Nasza firma zajmuje się produkcją zabawek drewnianych zwanych Klik-Klap. Jest to unikalny drewniany zestaw z przycisków, które zachęca do kreatywności u dzieci i dorosłych. Zadowoli wszystkich grup wiekowych. Na naszej stronie internetowej można kupić zestaw i jego różne wersje, dodatkowe części zamienne do ekspansji i ilość sztuk. Uwolnij swoją wyobraźnię i tworzyć. (tłumaczenia automatyczne)

Mezouň,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

Zakład Tworzyw Sztucznych "HAGMED" Zając i Tomaszewski Spółka Jawna

Hagmed jest średniej wielkości firmą działającą na rynku od roku 1990. Zajmujemy się produkcją produktów dla medycyny używanych w kardiologii interwencyjnej, chirurgii naczyniowej i urologii. Naszą misją jest bliska współpraca z lekarzami w celu sprostania ciągle rosnącym wymaganiom sektora medycznego poprzez wprowadzanie nowych produktów i rozwiązań technicznych.

Rawa Mazowiecka,  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

Vitus

Specjalizujemy się w dystrybucji naturalnych kosmetyków. Są to kosmetyki pielęgnacyjne, wspomagające mechanizmy obronne organizmu, procesy leczenia, uśmierzające ból czy też niwelujące uczucie dyskomfortu. Do zaoferowania mamy produkty do twarzy, ciała, włosów, dłoni i paznokci, oraz nóg i stóp. Dostępne kosmetyki pozbawione są szkodliwych substancji. Zapraszamy do nawiązania współpracy !

Łódź (Łódź-Śródmieście),  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

" PROTEINA " Wytwórnia Naturalnych Białek

Specjalizujemy się w produkcji białek włóknistych pochodzenia zwierzęcego w postaci naturalnej i zhydrolizowanej. Oferujemy biologicznie czynne składniki do preparatów kosmetycznych - kolagen, elastynę, keratynę oraz jedwab. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy. Zachęcamy do nawiązania współpracy !

Łódź (Łódź-Bałuty),  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Prowadziemy sprzedaż wyrobów gumowych. Dostarczamy maty gumowe, maty antypoślizgowe do prysznic i wann, termofory, ochronne rękawice gumowe i wiele więcej.

Hrádek nad Nisou,  Województwo: Liberecký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specjalizujemy się w sprzedaży urządzenia postit, który jest przeznaczony do pomiaru stanu energetycznego organizmu pomiaru południka ścieżek i określić równowagę organizmu. Ten postit Urządzenie dostarczane z akcesoriami. Oferujemy kursy masażu południka do próby masaż, wprowadzenie równowagi energetycznej i ustrojowych podstaw medycyny chińskiej.

Horšovský Týn,  Województwo: Plzeňský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne Sonomed Sp. z o. o.

Firma Sonomed od początku swojej działalności tj od 1989 roku projektuje i produkuje aparaty dopplerowskie do nieinwazyjnej diagnostyki medycznej. Produkujemy bardzo szeroką gamę głowic ultradźwiękowych.Oferujemy sondy standardowe do naszych aparatów, wykonujemy również warianty na specjalne lub nietypowe zamówienia dostosowane do jednostkowych potrzeb, do zastosowań badawczych i naukowych.

Warszawa (Ochota),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

4dreams, s.r.o.

Košice 12,  Województwo: Košický
Kraj: sk Słowacja Więcej...

PedIve Ewa Raczkowska

Gabinet podologiczno-kosmetyczny PEDIVE w Rumi wykonuje zabiegi pozwalające w profesjonalny sposób zadbać o stopy.

Rumia,  Województwo: Pomorskie
Kraj: pl Polska Więcej...

CM Skopia

Centrum Medyczne Skopia oferuje m.in. leczenie hemoroidów, gastroskopię, leczenie otyłości, kolonoskopię, badanie dermatoskopowe, cystoskopię i inne.

Kraków (Kraków-Krowodrza),  Województwo: Małopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Benefit

Personel Kliniki medycyny estetycznej Amaya tworzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie kosmetologii profesjonalnej oraz medycyny estetycznej.

Warszawa (Wola),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...

PRINCESS ACADEMY

Princess Academy - to wyjątkowe miejsce z nutką piękna. W Warszawie.

Warszawa (Śródmieście),  Województwo: Mazowieckie
Kraj: pl Polska Więcej...