ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Transport, przewóz, składowanie
×

Transport, przewóz, składowanie - Firmy

Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

ZZM, spol. s r.o

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznego transportu i przechowywania środków farmaceutycznych, materiałów medycznych, leków weterynaryjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od otrzymania towaru do sklepu, do momentu dostarczenia towaru do wyznaczonego miejsca.

Modřice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
(1 ocen)

PAVLÍNEK s.r.o.

Koncentrujemy się na obszarze zawiesi, urządzenia do podnoszenia i przemieszczania, lin stalowych, techniki wiązanej i innego asortymentu. Oferujemy liny stalowe, wiążące i techniki sceniczne, balustrady zmontowane, liny ze stali nierdzewnej, wózki platformowe, krętliki, haki dźwigowe, przekładnie kątowe, wciągarki linowe, punkty podnoszenia lub łańcuchy, zacisk linowy, taśmy wiążące i inne.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Produkujemy gumowanie koł i wałów, jasną i pianową gumą o różnej twardości i powierzchnia wałów jest szlifowana. Produkujemy membrany konfekcyjne do urządzeń do produkcji opon. Oferujemy tłoczenie produktów z kauczuku w prasie wulkaniczne 800x800, szlifowanie gumowych wałów i naprawy zaworów węża.

Zlín,  Województwo: Zlínský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

CORTAR SERVICE s.r.o.

Specjalizujemy się w magazynowaniu i usługach związanych kompleksowo. Należą do nich: wynajem magazynu, rozładunek, przeładunek towarów, ważenie i pakowanie towarów, przechowywanie rejestrów i dokumentacji związanej z obsługą. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, więc dążymy do spełnienia wszelkich wymagań i życzeń. Nasze magazyny są do Państwa dyspozycji.

Havířov,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

MONTY Urban s.r.o.

Projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy systemy regałowe przeznaczane do hal produkcyjnych, magazynów, archiwum, biura, warsztatów, sklepów, itd. Nasz asortyment obejmuje regały paletowe, wspornikowe, przesuwne i przejazdowe, oraz antresole i platformy. W dziedzinie systemów regałowych zapewniamy kompleksowe działania doradcze i audytorskie. Również montaż prostych konstrukcji stalowych.

Františkov - Liberec X,  Województwo: Liberecký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

AGRO-TECHROL Tomasz Kościelski

Zajmujemy się sprzedażą suszarni, silosów, czyszczalni, oraz szaf sterowniczych i systemów automatyki. Ponadto oferujemy rozbudowę i modernizację istniejących konstrukcji. Specjalizujemy się również w serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb potencjalnego Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a także do odwiedzenia strony !

Kostomłoty,  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

SPAWCENTER Group

Doświadczenie w obróbce metali i specjalistyczny park maszynowy sprawiły, że profilem działalności firmy SPAWCENTER Group jest produkcja elementów małej architektury miejskiej i otoczenia firm na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Współpracujemy z firmami dystrybucyjnymi kładąc nacisk na partnerskie podejście w handlu. Produkujemy w oparciu o własne projekty oraz indywidualne wytyczne.

Leszno,  Województwo: Wielkopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

P. N. LOGISTIC

Stráž pod Ralskem,  Województwo: Liberecký
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

Jan Půta

Trnová u Plzně,  Województwo: Plzeňský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

"PATROL" Marek Antkowiak

Firma świadczy usługi transportu krajowego,transportu międzynarodowego oraz spedycji. Współpracuje z innymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, dzięki czemu transport odbywa się sprawnie, bez przeszkód i z nastawieniem na jak najbardziej optymalne spełnienie oczekiwań Klienta.

Gniezno,  Województwo: Wielkopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Firma Trans-Kop powstała w 2005 roku w Sandomierzu. Posiadając tylko jedną koparko-ładowarkę działalność firmy była mocno ograniczona. Z biegiem lat i każdym zadowolonym klientem z naszych usług, firma rozbudowała się pod wieloma aspektami. W chwili obecnej Nasz tabor składa się z samochodów ciężarowych, koparko-ładowarki, ładowarki, koparek obrotowych. Wyróżniamy się wysokim doświadczeniem.

Sandomierz,  Województwo: Świętokrzyskie
Kraj: pl Polska Więcej...

LKW INTERNATIONALE WESTOST Ryszard Jaroszewski

Nasza Firma świadczy usługi związane z transportem międzynarodowym i krajowym. Posiadamy swoje centrum logistyczne, które posiada wykwalifikowanych pracowników zajmujących się organizacją przewozu, ładunków, oraz przesyłek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży świadczących usługi transportowe.

Wałbrzych,  Województwo: Dolnośląskie
Kraj: pl Polska Więcej...

PHU Pabax

Zajmujemy się spedycją krajowa, a także międzynarodową. Ponadto oferujemy wynajęcie pojazdów małogabarytowych, a także naczep. Nasz tabor wyposażony jest w nowoczesny monitoring. Wykwalifikowana kadra pracowników swoją pracę wykonuje z pełnym profesjonalizmem, oraz zaangażowaniem. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Pragniemy abyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy. Zapraszamy !

Rawicz,  Województwo: Wielkopolskie
Kraj: pl Polska Więcej...

Stif Daria Wojda

Firma Stif Daria Wojda specjalizuje się w transporcie towarów różnych. W swojej ofercie posiadamy przewóz szyb oraz auto-holowanie. Zapraszamy do współpracy.

Ozorków,  Województwo: Łódzkie
Kraj: pl Polska Więcej...