ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.Usługi
×

Usługi - Firmy

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství jest największym czeskim rynkiem internetowym B2B zapytań i ofert z wieloletnim doświadczeniem. Zadaniem rynku ABC, jest mediacja nowych możliwości biznesowych dla firm nie tylko z Czech, ale także z zagranicy.

Praha 5 - Stodůlky,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

LABOX spol.s r.o.

Specjalizujemy się w walidacji projektowania, produkcji, dostaw, usług i systemów technologicznych w pomieszczeniach czystych, laboratoriów, gabinetów laminarnych. Oferujemy jonizatory biologiczne, warstwowych, pudełka warstwowych modularne systemy szaf bezpieczeństwa, mikrobiologicznych pomieszczeń czystych, warstwowych telefony pola wiszące itp. Wykonaj kalibracje cząstek aerozolowych.

Jirny,  Województwo: Středočeský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

M & V, spol. s r.o.

Wykonujemy narzędzia do otworów ze stali szybkotnącej marki STIM ZET i przyrządu pomiarowego SOMET. Sprzedajemy narzędzia, urządzenia i maszyny. Oferujeme narzędzia do obróbki metalu i drewna, artykułów ściernych, przyrządów pomiarowych, wierteł, urządzeń spawalniczych i pneumatycznego urządzenia, pras hydraulicznych, obrabiarek, tarczy piłowe, wierteł z chwytem stożkowym, imadeł, itp.

Vsetín,  Województwo: Zlínský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

ZZM, spol. s r.o

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznego transportu i przechowywania środków farmaceutycznych, materiałów medycznych, leków weterynaryjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od otrzymania towaru do sklepu, do momentu dostarczenia towaru do wyznaczonego miejsca.

Modřice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreatywny design studio skupia się na nietypowych stoisk wystawowych i konstrukcji systemu przestrzeni komercyjnych i przemysłowych. Rocznie wyciągnąć ponad 150 wystaw, z których duża część wizji dla czeskich i zagranicznych targach w Brnie, Dusseldorf, Paryżu, Londynie i Dubaju. Umowa może być dokumentacja produktu. Zapewnienie praktyki dla studentów architektury i wzornictwa.

Brno,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

KRC team s.r.o.

Praha 2 - Nové Město,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

GIOMETAL s.r.o.

Brno - Chrlice,  Województwo: Jihomoravský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

ELSA Consulting s.r.o.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i analizą rozwiązań, które zapewnią niezbędną ochronę przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Usługi są wyspecjalizowane w analizie skutków ekstremalnych środowiskach ładowanie ex - ryzyko związane z budową wybuchu, pożaru - ogień konstrukcji, obliczeń i analizy statycznej i dynamicznej, zbrojenia konstrukcji z zastosowaniem włókna i pomiar struktur FRP.

Praha 10 - Hájek,  Województwo: Hl. město Praha
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...

CORTAR SERVICE s.r.o.

Specjalizujemy się w magazynowaniu i usługach związanych kompleksowo. Należą do nich: wynajem magazynu, rozładunek, przeładunek towarów, ważenie i pakowanie towarów, przechowywanie rejestrów i dokumentacji związanej z obsługą. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, więc dążymy do spełnienia wszelkich wymagań i życzeń. Nasze magazyny są do Państwa dyspozycji.

Havířov,  Województwo: Moravskoslezský
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...